یکشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۲۸

نایب رییس پارلمان محلی قزوین:

بودجه سال1401 واقعی و بدون حباب تنظیم شود

غیر واقعی و حبابی بودن بودجه باعث عدم تامین خواسته های شهر و شهروندان خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، محسن حق شناس نایب رییس شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد طی سخنانی با بیان این مطلب اظهار کرد: حبابی کردن بودجه تاثیرات نامطلوبی بر روند فعالیتها خواهد داشت که به عنوان مثال از یک اثر مخل آن، رانت حضور نیروی انسانی مازاد و ورود و حضور پرسنل غیر نیاز به مجموعه است.
 
وی افزود: این موضوع با شعارهای شورای ششم و شهردار قزوین در تعارض است، چرا که مردم به شهرداری عوارض می دهند تا خواسته های شهر و آنان تامین شود نه اینکه ما خود را تامین کنیم، وقتی بودجه غیر واقعی باشد و محقق نشود یعنی اینکه به جای شهر ونیاز های آن خود را تامین کرده ایم.

حق شناس تاکید کرد: ما بودجه ای می خواهیم که خواسته های شهروندان تامین شود.

وی با بیان اینکه هیچ کسی مخالف افزایش رقم بودجه نیست افزود: بودجه باید واقعی تنظیم شود چرا باید چیزی نوشته شود که وجود خارجی ندارد؟ و می دانیم که محقق نمی شود !.

نایب رییس شورای اسلامی شهر قزوین، در بخش دیگری از جلسه خواستار توجه شهرداری قزوین پیرامون تکمیل دو پروژه نیمه کاره خانه های فرهنگ در ناصرآباد و چوبیندر شد و گفت: اعضای شورای تاکید دارند که تکمیل دو پروژه خانه فرهنگ ناصرآباد و چوبیندر و همچنین خانه تئاتر شهر در اولویت اقدامات شهرداری قزوین و تزریق اعتبار قرار گیرد تا بتوانیم هرچه سریعتر این پروژه ها را تحویل شهروندان دهیم.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط