یکشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۲۸

رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قزوین:

مخازن سوخت گاز تاکسی ها بازبینی و بررسی شود

تاریخ مصرف برخی مخازن سوخت سی ان جی تاکسی های شهری پایان یافته و باید برای رفع این مشکل اطلاع رسانی و تسهیل گری شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، علی فرمانی رییس کمیسیون خدمات شهری نظارت و شورایاری شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری قزوین و با حضور روسای سازمانهای حمل و نقل شهرداری قزوین که به مناسبت روز حمل و نقل برگزار شد، طی سخنانی ضمن تبریک این روز به فعالین عرصه حمل و نقل اظهار کرد: در تاریخ تحولات کشور عزیزمان، روزها و ایام سرنوشت سازی بوده‌اند که نقشی تعیین کننده در شکل‌گیری و انسجام شبکه حمل و نقل کشور داشته اند و 26 آذر سال 1362 نیز از آن جمله است. این روز، روز قدردانی از خدمات ارزشمند رانندگان و سایر دست اندرکاران و شاغلان بخش حمل و نقل کشور و فرصتی مناسب برای بازنگری نیازها و مشکلات این بخش است.

وی افزود: رانندگان افراد فرهیخته، بی ادعا و زحمت کشی هستند که در طول روز با افراد زیادی برخورد دارند و باید نیازهای و دغدغه های آنها شنیده شود و نسبت به حل آنها اقدام شود.

فرمانی در ادامه سخنانش با اشاره به مشکلات موجود در سطح شهر برای رانندگان تاکسی گفت: نظارت بر ایستگاه تاکسی ولیعصر (عج) ، استفاده از سرعت گیرهای استاندارد در سطح شهر و توجه به دغدغه های معیشتی و سایر موارد از این دست باید مورد توجه مدیریت شهری قزوین قرار گیرد.

 فرمانی همچنین خاطرنشان کرد: متاسفانه تعدادی از مخازن سوخت گاز در تاکسی ها تاریخ مصرف و اعتبارش پایان یافته و نیاز است تا مالکان خودروها مجداد نسبت به تهیه مخازن اقدام کنند.
 
به گفته فرمانی وجود این مخازن در تاکسی ها مانند یک بمب است که ممکن است هرلحظه منفجر شود، لذا وظیفه داریم در این خصوص اطلاع رسانی و تسهیل گری کنیم که این مشکل برطرف شود.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط