یکشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۲۸

عضو شورای اسلامی شهر قزوین خواستار شد:

تسریع در پرداخت معوقات رانندگان آژانس و پرسنل شرکتی شاغل در شهرداری قزوین/تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی

مطالبات و معوقات رانندگان آژانس شاغل در شهرداری قزوین و معوقات فروردین ماه پرسنل شرکتی در اسرع وقت پرداخت گردد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، حسین صلح جو عضو شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا با بیان این مطلب اظهار کرد: مطالبات معوق رانندگان آژانس شاغل در شهرداری قزوین باید به سرعت پرداخت گردد.

وی همچنین خواستار پرداخت معوقات فروردین ماه برخی از پرسنل شرکتی در شهرداری قزوین شد.

صلح جو در بخش دیگری از جلسه خواستار توجه شهرداری قزوین در خصوص تکمیل پروژه های نیمه تمام در شهر قزوین شد و گفت: تکمیل پروژه های نیمه تمام باید در اولویت اقدامات شهرداری قزوین باشد چرا که به مردم وعده داده ایم و باید به آن عمل نماییم.

به گفته این عضو شورای اسلامی شهر قزوین، تکمیل پروژه هایی از جمله خانه فرهنگ در ناصر آباد و چوبیندر که پیشرفت فیزیکی بالایی دارند و همچنین خانه تئاتر شهر قطعا بار مالی کمتری بر گردن شهرداری و شهروندان خواهد داشت.

وی در بخش دیگری از جلسه که به بررسی لایحه توافق با لشگر 16 زرهی قزوین اختصاص داشت گفت: باید در خصوص معارضین در این توافق نیز تدبیر شود چرا که ممکن است سندهای جدید هم در این زمین ها دیده شود که بایستی در این خصوص توجه شود.

صلح جو در ادامه جلسه که به گزارش درآمد و هزینه شش ماهه شهرداری قزوین اختصاص داشت به وضعیت بودجه نویسی در کشور اشاره کرد و گفت: شیوه بودجه نویسی غیر واقعی فقط منحصر به قزوین نیست بلکه در کل کشور رایج است.
 
وی ادامه داد: باید برای سال آینده افزایش حدود 30 درصدی در حقوق پرسنل را هم در نظر بگیریم که تقریبا هزار میلیارد تومان در بخش جاری هزینه خواهیم داشت.
 
این عضو شورای اسلامی شهر قزوین با بیان این که از شهردار قزوین انتظار داریم در بودجه سال آینده چند کار انقلابی و جهادی داشته باشد، خاطر نشان کرد: حباب بودجه را باید در شورا رفع کنیم و این ما هستیم که می توانیم بودجه را واقعی نماییم و براساس اولویتها اقدامات عمرانی را لحاظ نماییم.
 
وی همچنین در بخش دیگری از جلسه که با حضور روسای سازمانهای حمل و نقل شهرداری قزوین برگزار شد ضمن تبریک به مناسب روز حمل و نقل گفت: خانواده حمل و نقل شهرداری جزو سازمانهایی هستند که جمعیت مخاطب زیادی دارند و می توان در بسیاری از موضوعات شهروندی و فرهنگسازی از ظرفیت آنها استفاده نمود.

صلح جو خاطر نشان کرد: میتوان برای بودجه سال بعد در سازمانهای تاکسیرانی اتوبوسرانی و پایانه ها برای این موضوع بودجه ای اختصاص داد و از این ظرفیت در ارتقای فرهنگ شهروندی استفاده نمود.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط