پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۵/۱۴

فرج اله فصیحی رامندی، رییس شورای اسلامی شهر قزوین:

اعضای شورای اسلامی شهر قزوین با انگیزه خدمت وارد این عرصه شده اند

در‌ شورای ششم به منظور انعکاس اخبار به مردم و حرکت در مسیر رضایت آنها از حضور رسانه ها استقبال می کنیم.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ فرج اله فصیحی رامندی رییس شورای اسلامی شهر قزوین در آیین تحلیف و تعیین هیات رییسه شورا که با حضور فرماندار قزوین و در محل فرمانداری این شهر برگزار شد، ضمن تقدیر از عوامل برگزاری انتخابات و تشکر از حضور مردم در عرصه انتخابات اظهار داشت: ۹ نفر از اعضای شورای اسلامی شهر قزوین که با رای مردم انتخاب شده اند، افرادی هستند که با انگیزه خدمت به مردم و کسب رضای حق تعالی و با انگیزه تاثیرگذاری برای حل مشکلات شهر وارد این عرصه شده اند.

وی افزود: حضور این افراد برای حل مشکلات و تلاشهای ۴ ساله آنها خالصانه و جهادگرانه خواهد بود تا موحب خشنودی حضرت ولی عصر(عج) و موجب رضای حق و خشنودی مردم قرارگیرد و شهر قزوین برای زندگی و آسایش مردم آماده شود.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین ضمن تقدیر از حضور مردم در انتخابات گفت: مردم فهیم قزوین با حضور خود پای صندوقهای رای نقشه دشمنان را نقش برآب و وفاداری خودرا به نظام و انقلاب ثابت کردند.

وی با تاکید بر اهمیت نقش اطلاع رسانی و حضور رسانه ها در صحن شورای اسلامی شهر قزوین اظهار داشت: در شورای چهارم توسط بنده سد حضور اصحاب رسانه در صحن شورا شکسته شد و دراین دوره از شورا نیز محدودیتی برای حضور درجلسات شورا وجود ندارد.

وی ادامه داد: حرکت در مسیر رضایت مردم و انعکاس درست اخبار به مردم و ارتباط با آنها از طریق رسانه ها شکل می گیرد و ما از حضور رسانه ها استقبال می کنیم.

تصاویر مرتبط