سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۳

صلح جو عضو پارلمان محلی قزوین:

گزارش مشکلات مردمی پیگیری می شود

در راستای خدمت پاک و صادقانه به مردم پیگیری مشکلات مردمی در دستور کار قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حسین صلح جو عضو پارلمان محلی قزوین در سخنانی با بیان این مطلب اظهار کرد: در راستای خدمت صادقانه و پاک به شهروندان فهیم قزوین، پیگیری مشکلات مردمی در دستور کار بنده قرار دارد.

وی با اشاره به بازدیدهای انجام شده در جریان برطرف نمودن مشکلات مردم گفت: با توجه به گزارشات شهروندان و اطلاعات واصله از وضعیت پسماند بازار سنتی قزوین، به طور سر زده وضعیت پسماند و رفت و روب این مکان مهم مورد بازدید قرار گرفت.
 
وی ادامه داد:همچنین از راسته علاف بازار و وضعیت مخازن زباله بازدید شد و شستشو و تخلیه مخازن زباله در بازار مورد تاکید قرار گرفت.

صلح جو با بیان اینکه در این بازدیدها با ریاست اتحادیه میوه و سبزی قزوین نیز دیدار و گفتگو شد، افزود: نقطه نظرات ایشان نیز در خصوص وضعیت پسماند بازار در بخش میوه و سبزی نیز شنیده شد و مورد توجه قرار گرفت.

این عضو پارلمان محلی قزوین همچنین به بازدید از مسجد جامع و دهنه دیمج پیرامون وضعیت محل و بارگیری پسماند اشاره و تاکید کرد: در خصوص ارایه خدمات بهتر به شهروندان و رعایت همه جانبه مسایل بهداشتی تذکرات لازم به مسئولان مربوطه ارایه شد.

وی خاطر نشان کرد: استفاده از نظرات و گزارشات مردمی از طریق تماس تلفنی حضوری و یا کتبی، پیگیری مشکلات مردمی در دستور کار بنده حقیر برای ارایه خدمت پاک و صادقانه به مردم فهیم وخوب شهر قزوین قرار دارد.

 

پایان پیام/

 

تصاویر مرتبط