شنبه ۱۴۰۰/۰۷/۲۴

چگینی:

تسریع در فعال کردن حوزه سرمایه گذاری شهرداری قزوین

حوزه سرمایه گذاری در شهرداری قزوین باید هر چه سریعتر فعال تر شود.


ولی چگینی رییس کمیسیون مالی و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر قزوین با بیان این مطلب اظهار کرد: سرمایه گذاری در هر منطقه‌ای باعث رونق تولید، افزایش اشتغال و بالطبع افزایش سطح رفاه و زندگی مردم می شود، بنابراین ضرورت دارد تا هر چه سریع تر حوزه سرمایه گذاری در شهرداری قزوین فعال تر شود.

وی افزود: متاسفانه در سالهای گذشته توجهی به موضوعات مربوط به جذب سرمایه گذار نشده است و شهر و شهروندان قزوینی از این امر متضرر شده اند.

چگینی با بیان اینکه با فعال کردن حوزه سرمایه گذاری به رونق و پیشرفت و آبادانی کهن شهر قزوین کمک می شود،خاطر نسان کرد : از آنجائیکه سرمایه گذاری در هر شهر و منطقه ای تبعات مثبت زیادی از جمله اشتغال، افزایش درآمد و کیفیت زندگی را دارد، بنابراین از مهمترین وظایف مدیران و برنامه ریزان شهری فراهم کردن شرایط جذب سرمایه گذاران است.

این عضو شورا تصریح کرد: با توجه به اینکه برای سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری سرپرست جدید مشخص شده، باید هرچه زودتر این حوزه فعال شده تا شهروندان شاهد حضور سرمایه گذاران بزرگ داخلی و خارجی در شهر باشند.

وی اظهار امیدواری کرد: در آینده نزدیک به همت مدیریت شهری بتوانیم خبرهای خوبی را در راستای جذب سرمایه گذار و اجرای پروژه های سرمایه گذاری به شهروندان ارایه کنیم.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط