سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۹/۰۲

توسط اعضای شورای اسلامی شهر قزوین تصویب شد؛

واگذاری زمین جهت احداث مرکز شبانه روزی نگهداری کودکان معلول ذهنی و جسمی در شهرک دانش

اعضای شورای اسلامی شهر قزوین با بررسی لوایح و نامه های واصله از سوی شهرداری قزوین با تصویب سه لایحه موافقت کردند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، لایحه شهرداری قزوین پیرامون واگذاری بخشی از پلاک ثبتی به مساحت هزار متر مربع در شهرک دانش به صورت اذن رایگان در انتفاع با حق احداث اعیانی با حفظ مالکیت شهرداری به موسسه طلیعه مهر جهت احداث مرکز شبانه روزی نگهداری کودکان معلول ذهنی و جسمی زیر 14 سال مورد بررسی اعضای شورای اسلامی شهر قزوین قرار گرفت و تصویب شد.

بر اساس این گزارش، مقرر شد تا این لایحه با قید 5 شرط از جمله اتمام ساخت مرکز ظرف مدت دو سال، پذیرش و نگهداری رایگان افراد معرفی شده تا سقف 5 نفر از سوی کمیسیون ماده 17 شورا و عدم واگذاری اذن انتفاعی به غیر از طرف موسسه از سوی شهرداری قزوین و موسسه طلیعه مهر اجرایی شود.

این گزارش خاطر نشان می کند: لوایح شهرداری قزوین مبنی بر توافق با آقای ابراهیم موسی خانی در خیابان فلسطین غربی و متن اقرار نامه آقای ابراهیم گل محمدی مورد موافقت و تصویب اعضای شورای اسلامی شهر قزوین قرار گرفت.
 
همچنین در این جلسه لایحه شهرداری قزوین پیرامون واگذاری شش دانگ یک قطعه زمین در خیابان سعدی فرعی به اقای حمید مافی جهت بررسی وکارشناسی مجدد قیمت به شهرداری قزوین عودت داده شد.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط